КДНЗ(ЯСЛА-САДОК) №20 "СОНЕЧКО" смт. Новотроїцьке Волноваського р-ну Донецької обл.

 





Сторінка Вихователя-методиста

З вами працює вихователь-методист:

Канарська Тетяна Олександрівна

Стаж педагогічної діяльності - 14 років

 

Вихователь-методист організовує роботу методичного кабінету дошкільного закладу. Одним з головних завдань діяльності методичного кабінету ЗДО є організація системи методичної роботи, спрямованої на удосконалення професійної майстерності, психолого-педагогічної культури педагогічних працівників, підвищення їх кваліфікації, активізації творчого потенціалу та збагачення досвіду.

     Зміст методичної роботи в закладі будується на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, навчальних планів, програм, новинок психолого-педагогічної літератури, інструктивно-методичних матеріалів з проблем організації методичної роботи, інформації про перспективний досвід, впровадження інноваційних технік та технологій, ІКТ в освітній процес.

     Організація методичної роботи з педагогічними кадрами носить діагностично-прогностичний характер, базується на глибокому аналізі навчально-виховного процесу. Діагностування педагогів проводиться систематично за допомогою анкет, схем. Це дозволяє вчасно коректувати і надавати  методичну допомогу у розв’язанні проблемних завдань. На основі сформованості дидактичних умінь і навичок педагогів, їх теоретичної підготовленості планується робота:

•  для малодосвідчених педагогів;

•  для досвідчених педагогів;

•  для педагогів-майстрів.