КДНЗ(ЯСЛА-САДОК) №20 "СОНЕЧКО" смт. Новотроїцьке Волноваського р-ну Донецької обл.

 

Робота під час карантину

Дітям як ніколи потрібна наша підтримка. Саме зараз, в період "турбулентності", найголовніше завдання - знизити рівень стресу і напруги, як дорослих, так і дітей. Ми ще не мали справу з такими умовами. Це нова реальність і ніхто не може повернути нам вчорашній статус.

Досі зустрічається багато інформації про те, що діти не в зоні ризику під час карантину і їм достатньо просто сидіти вдома. Однак карантин - це не канікули і не відпустка; діти опинились в ізоляції, в постійних тривожних розмовах інших людей, іноді в близькому контакті з роздратованими і розгубленими дорослими, в тому числі з приводу "карантинового" дозвілля і виховання дітей..

Що важливо в цей період:
- спокійні та люблячі батьки, які в контакті зі своїми дітьми. Саме батьки є та будуть потужним джерелом натхнення, впевненості та підтримки;
- спілкування один з одним, обмін враженнями і новинами, зустрічі в нових форматах;
- новий розклад і структура дня, які повинні обов'язково з'явитися у дітей, бо вони надають їм впевненості, передбачуваності, відчуття безпеки та самостійності щодня;
- в доступі: цікаві матеріали, завдання, книжки, ігри та пізнавальні відео, які створюють найкращий досвід спілкування з найближчими людьми та роблять непотрібними безцільне використання гаджетів і вимушене проведення часу насамоті.

Бережіть себе та своїх дітей. Складні часи минуть, а підтримка залишиться з ними назавжди: в їх нових звершеннях, перемогах та успіхах.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ: