ЗДО №20 "СОНЕЧКО" смт. Новотроїцьке Ольгинської селищної територіальної громади Волноваського р-ну Донецької обл.

Консультпункт

За будь-якою інформацією ви можете звернутись до наших спеціалістів:

Практичний психолог: Ровба Наталя Миколаївна тел. 0996856300

Вихователь-методист: Канарська Тетяна Олександрівна тел. 0990739775

Онлайн консультації

Як вчити вірш напам’ять

• Уважно двічі-тричі прочите увесь вірш.

• Обміркуйте зміст твору, умовно розділіть його на смислові частини.

• У кожній такій частині правильно визначте інтонацію, з якою будете читати, розставте логічні наголоси, визначте паузи та темп читання.

• Навчіться читати вголос, дотримуючись цих вимог, спочатку кожну частину, а відтак увесь вірш.

• Тепер без допомоги підручника спробуйте пригадати вірш, повторити кожну частину по пам’яті.

• Візьміть книжку. Читаючи напам’ять, пе-ревіряйте, чи правильно запам’ятали текст.

• Відкладіть підручники, двічі чи тричі продекламуйте увесь вірш.

• Запам’ятайте: знання тексту вірша необхідно довести до автоматизму. Це дасть змогу зосередитися на виразності читання.

• Перед святом чи уроком уявно продекламуйте вірш іще раз.

• Якщо Ви не задоволені звучанням окремих рядків, то ще є час усунути недоліки.